Main content
SHOP BY OILS & SERUMS CATEGORY

SHOP BY OILS & SERUMS CATEGORY

SHOP BY OILS & SERUMS CATEGORY

Shortcut filters
34 products
34 products
Refinements menu SHOP BY OILS & SERUMS CATEGORY
LIMITED EDITION
One size only for Limited Edition Year Of The Horse Elixir Ultime
75ml
Old price New price A$118.00
BEST SELLER
Old price New price A$102.00 (A$1.13/ml.)
NEW
One size only for Magic Night Duo Travel Gift Set
One Size
Old price New price A$137.00
BEST SELLER
Old price New price A$99.00 (A$1.10/ml.)
BEST SELLER
Old price New price A$118.00
BEST SELLER
Old price New price A$118.00
BEST SELLER
One size only for Gloss Absolu Glaze Drops High-Gloss Lightweight Hair Oil
45 ml
Old price New price A$80.00 (A$1.78/ml.)
NEW
Old price New price A$115.00
NEW
Old price New price A$60.00
NEW
One size only for CHRONOLOGISTE LONGEVITY POTION
30 ml
Old price New price A$135.00
NEW
One size only for CHRONOLOGISTE LONGEVITY POTION
30 ml
Old price New price A$135.00
Old price New price A$135.00 (A$1.80/ml.)
NEW
One size only for Gloss Absolu Frizz-Glaze Styling Cream
250 ml
Old price New price A$85.00 (A$0.34/ml.)
One size only for Nutritive Scalp Food Hydrating Scalp Serum
90ml
Old price New price A$102.00 (A$1.13/ml.)
One size only for Chroma Absolu Soin Acid High Shine Treatment for Coloured Hair
210ml
Old price New price A$85.00
One size only for Curl Manifesto Crème de Jour Anti-Frizz Cream for Curly Hair
150 ml
Old price New price A$77.00 (A$0.51/ml.)
One size only for Spécifique Serum Potentialiste Vitamin C Hair and Scalp Serum
90 ml
Old price New price A$102.00 (A$1.13/ml.)
One size only for Blond Absolu Recovery Overnight Hair Serum
90 ml
Old price New price A$99.00 (A$1.10/ml.)

Compare: 0 out of 6 products selected

Orientation message
For the best experience, please turn your device